Ընտրել չվերթը

Ժամանում
Մեկնում
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
14:00
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
15:10
SKYUP
PQ 401 Կիև (KBP)
15:20
ROSSIYA AIRL
FV 6922 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
15:50
SKYUP
PQ 402 Կիև (KBP)
16:10
ARMENIA
NGT 723 Թբիլիսի (TBS)
17:10
SKYUP
PQ 407 Օդեսա (ODS)
17:10
ARMENIA
NGT 936 Մոսկվա (VKO)
17:40
SKYUP
PQ 408 Օդեսա (ODS)
18:05
ARMENIA
NGT 747 Վորոնեժ (VOZ)
19:30
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
19:45
UR AIRLINES
UBD 451 Էրբիլ (EBL)
20:30
EUROWINGS
EW 290 Քյոլն (CGN)
20:40
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
21:15
QATAR
QR 287 Դոհա (DOH)
21:20
UR AIRLINES
UBD 452 Էրբիլ (EBL)
21:20
EUROWINGS
EW 291 Քյոլն (CGN)
21:30
UR AIRLINES
UBD 151 Բաղդադ (BGW)
21:35
ALK JSC
VBB 4230 Ամստերդամ (AMS)
22:00
QATAR
QR 288 Դոհա (DOH)
22:20
UR AIRLINES
UBD 152 Բաղդադ (BGW)
22:25
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
SCAT
DV 845 Ակտաու (SCO)
23:30
ARMENIA
NGT 935 Մոսկվա (VKO)
23:40
ARMENIA
NGT 721 Թբիլիսի (TBS)
00:20
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
00:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
00:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
00:25
SCAT
DV 846 Ակտաու (SCO)
00:30
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
ARMENIA
NGT 748 Վորոնեժ (VOZ)
01:50
CONDOR
DE 870 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
02:05
URAL
U6 8671 Սոչի (AER)
02:20
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
02:45
AEROFLOT
SU 2884 Միներալնիե Վոդի (MRV)
03:00
CONDOR
DE 871 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
03:05
URAL
U6 8672 Սոչի (AER)
03:10
AEROFLOT
SU 1868 Մոսկվա (SVO)
03:20
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
03:20
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
03:35
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AEROFLOT
SU 2885 Միներալնիե Վոդի (MRV)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA AG
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA AG
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
AEROFLOT
SU 1869 Մոսկվա (SVO)
04:50
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
04:50
NORD WIND
N4 377 Մոսկվա (SVO)
05:35
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
05:35
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
05:35
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
05:35
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
ARMENIA
NGT 725 Թբիլիսի (TBS)
07:00
AIR ARABIA
E5 664 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:00
AIR ARABIA
E5 665 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:50
ARMENIA
NGT 1729 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:00
AEROFLOT
SU 2994 Սոչի (AER)
09:00
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
AEROFLOT
SU 2991 Սոչի (AER)
09:50
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:15
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:05
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:10
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
11:55
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:10
AEROFLOT
SU 2989 Դոնի Ռոստով (ROV)
12:35
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
AEROFLOT
SU 2988 Դոնի Ռոստով (ROV)
13:35
AEROFLOT
SU 1866 Մոսկվա (SVO)
14:00
NORDSTAR
Y7 9701 Մոսկվա (DME)
15:10
AEROFLOT
SU 1867 Մոսկվա (SVO)
15:30
ARMENIA
NGT 1730 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
15:35
NORDSTAR
Y7 9702 Մոսկվա (DME)
16:10
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
16:35
IKAR
EO 285 Միներալնիե Վոդի (MRV)
17:15
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
17:15
CHAM WINGS
6Q 455 Հալեպ (ALP)
17:35
NORD WIND
N4 621 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
17:55
NORD WIND
N4 1929 Կրասնոդար (KRR)
18:10
IKAR
EO 286 Միներալնիե Վոդի (MRV)
18:30
CHAM WINGS
6Q 456 Հալեպ (ALP)
18:35
NORD WIND
N4 622 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
18:55
NORD WIND
N4 1930 Կրասնոդար (KRR)
19:25
ARMENIA
NGT 793 Բաղդադ (BGW)
21:30
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
IRAERO AL
IO 763 Կրասնոդար (KRR)
22:55
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
23:00
IRAERO AL
IO 764 Կրասնոդար (KRR)
23:55
URAL
U6 2809 Կրասնոյարսկ (KJA)
00:05
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
00:35
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
URAL
U6 2810 Կրասնոյարսկ (KJA)
00:55
BRUSSELS
SN 2899 Բրյուսել (BRU)
01:10
NORD WIND
N4 321 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
01:10
ARMENIA
NGT 794 Բաղդադ (BGW)
01:30
NORD WIND
N4 322 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
02:05
URAL
U6 8703 Մոսկվա (DME)
02:10
BRUSSELS
SN 2900 Բրյուսել (BRU)
02:10
AEROFLOT
SU 2984 Կրասնոդար (KRR)
02:25
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
02:45
URAL
U6 8704 Մոսկվա (DME)
03:05
AEROFLOT
SU 2985 Կրասնոդար (KRR)
03:20
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
03:35
SMARTAVIA
AUL 9273 Մոսկվա (DME)
03:45
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA AG
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
IKAR
EO 1931 Սոչի (AER)
04:15
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA AG
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
SMARTAVIA
AUL 9274 Մոսկվա (DME)
04:45
AEROFLOT
SU 2990 Սոչի (AER)
05:15
IKAR
EO 1932 Սոչի (AER)
05:15
AEROFLOT
SU 2991 Սոչի (AER)
06:10
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
FLY EGYPT
FT 2601 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:15
AIR CAIRO
SM 993 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:45
FLY EGYPT
FT 2602 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:15
AZIMUTH AL
A4 225 Դոնի Ռոստով (ROV)
08:30
AIR CAIRO
SM 994 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:45
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
AZIMUTH AL
A4 226 Դոնի Ռոստով (ROV)
09:20
ARMENIA
NGT 725 Թբիլիսի (TBS)
09:30
NORD WIND
N4 525 Պերմ (PEE)
09:50
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:15
NORD WIND
N4 526 Պերմ (PEE)
10:50
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:05
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:10
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
11:55
URAL
U6 2535 Մոսկվա (ZIA)
12:10
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:10
URAL
U6 2536 Մոսկվա (ZIA)
13:00
ALK JSC
VBB 6234 SOFIA (SOF)
13:00
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
AZIMUTH AL
A4 609 Կալուգա (KLF)
13:35
ALROSA
6R 9127 Մոսկվա (DME)
14:00
AZIMUTH AL
A4 610 Կալուգա (KLF)
14:25
ALROSA
6R 9128 Մոսկվա (DME)
15:00
SKYUP
PQ 401 Կիև (KBP)
15:20
SKYUP
PQ 402 Կիև (KBP)
16:10
IKAR
EO 2149 Վլադիկավկազ (OGZ)
16:15
IRAERO AL
IAE 769 Մոսկվա (DME)
16:30
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
16:35
IKAR
EO 2150 Վլադիկավկազ (OGZ)
17:05
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
17:15
ARMENIA
NGT 727 Թեհրան (IKA)
17:15
IRAERO AL
IAE 770 Մոսկվա (DME)
17:25
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
19:45
WIZZ AIR
W6 2891 Վիեննա (VIE)
20:40
ARMENIA
NGT 728 Թեհրան (IKA)
20:45
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
21:15
WIZZ AIR
W6 2892 Վիեննա (VIE)
21:20
ARMENIA
NGT 928 Մոսկվա (VKO)
22:30
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
AEROFLOT
SU 2818 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
23:05
AEROFLOT
SU 2819 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
00:05
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
00:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
00:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
00:25
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
AEROFLOT
SU 2884 Միներալնիե Վոդի (MRV)
03:00
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
03:20
LUFTHANSA AG
LH 1560 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
03:25
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AEROFLOT
SU 2885 Միներալնիե Վոդի (MRV)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA AG
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA AG
LH 1561 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
04:10
ARMENIA
NGT 927 Մոսկվա (VKO)
04:30
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA AG
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
04:50
AEROFLOT
SU 2990 Սոչի (AER)
05:00
BEES AIRLINE
7B 301 Կիև (IEV)
05:00
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
05:35
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
05:35
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
05:35
NORD WIND
N4 535 Կազան (KZN)
05:45
AEROFLOT
SU 2991 Սոչի (AER)
05:50
BEES AIRLINE
7B 304 Օդեսա (ODS)
06:00
AEROFLOT
SU 2992 Եկատերինբուրգ (SVX)
06:10
AIR ARABIA
E5 664 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
06:25
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
SIBERIA
S7 6413 Վոլգոգրադ (VOG)
06:40
NORD WIND
N4 536 Կազան (KZN)
07:00
AEROFLOT
SU 2993 Եկատերինբուրգ (SVX)
07:00
AIR ARABIA
E5 665 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:15
SIBERIA
S7 6414 Վոլգոգրադ (VOG)
07:30
URAL
U6 2949 Եկատերինբուրգ (SVX)
08:00
ARMENIA
NGT 932 Մոսկվա (SVO)
08:20
URAL
U6 2950 Եկատերինբուրգ (SVX)
08:55
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:15
ARMENIA AIRW
6A 111 Թավրիզ (TBZ)
10:20
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:10
BEES AIRLINE
7B 303 Օդեսա (ODS)
11:30
AZIMUTH AL
A4 821 Ուֆա (UFA)
12:00
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:10
BEES AIRLINE
7B 302 Կիև (IEV)
12:30
ARMENIA AIRW
6A 112 Թավրիզ (TBZ)
12:40
NORD WIND
N4 1985 Ուֆա (UFA)
12:50
AZIMUTH AL
A4 822 Ուֆա (UFA)
13:10
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
SIBERIA
S7 5591 Նովոսիբիրսկ (OVB)
13:25
NORD WIND
N4 1986 Ուֆա (UFA)
13:50
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
14:20
SIBERIA
S7 5592 Նովոսիբիրսկ (OVB)
14:25
MIDDLE EAST
ME 275 Բեյրութ (BEY)
14:35
AEROFLOT
SU 2812 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
14:35
ARMENIA
NGT 931 Մոսկվա (SVO)
14:40
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
15:10
MIDDLE EAST
ME 276 Բեյրութ (BEY)
15:35
AEROFLOT
SU 2813 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
15:35
URAL
U6 8639 Կրասնոդար (KRR)
15:40
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
15:50
NORD WIND
N4 277 Մոսկվա (SVO)
16:10
URAL
U6 8640 Կրասնոդար (KRR)
16:30
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
16:35
URAL
U6 8405 Դոնի Ռոստով (ROV)
16:45
ARMENIA
NGT 723 Թբիլիսի (TBS)
17:10
URAL
U6 8535 Մոսկվա (ZIA)
17:10
URAL
U6 8406 Դոնի Ռոստով (ROV)
17:35
NORD WIND
N4 278 Մոսկվա (SVO)
17:40
SCAT
DV 845 Ակտաու (SCO)
18:10
URAL
U6 8536 Մոսկվա (ZIA)
18:10
NORD WIND
N4 285 Միներալնիե Վոդի (MRV)
18:35
SCAT
DV 846 Ակտաու (SCO)
19:00
NORD WIND
N4 286 Միներալնիե Վոդի (MRV)
19:35
QATAR
QR 287 Դոհա (DOH)
21:20
QATAR
QR 288 Դոհա (DOH)
22:20
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
RED WINGS
WZ 4323 Մոսկվա (DME)
23:30
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
00:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
00:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
00:25
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
RED WINGS
WZ 4324 Մոսկվա (DME)
01:10
SIBERIA
S7 6417 Կրասնոդար (KRR)
02:05
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
02:45
NORD WIND
N4 1931 Սոչի (AER)
02:50
SIBERIA
S7 6418 Կրասնոդար (KRR)
02:55
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
03:35
NORD WIND
N4 1932 Սոչի (AER)
03:45
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA AG
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA AG
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
05:35
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
05:35
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
05:35
SIBERIA
S7 6447 Սոչի (AER)
05:45
AEROFLOT
SU 1866 Մոսկվա (SVO)
06:30
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
SIBERIA
S7 6448 Սոչի (AER)
06:35
AIR ARABIA
E5 664 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:00
AIR ARABIA
E5 665 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:50
AEROFLOT
SU 1867 Մոսկվա (SVO)
08:00
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:15
AZIMUTH AL
A4 309 Կրասնոդար (KRR)
11:20
AZIMUTH AL
A4 629 Միներալնիե Վոդի (MRV)
12:15
AZIMUTH AL
A4 310 Կրասնոդար (KRR)
12:20
AZIMUTH AL
A4 630 Միներալնիե Վոդի (MRV)
13:05
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
SKYUP
PQ 401 Կիև (KBP)
15:20
IKAR
EO 1957 Դոնի Ռոստով (ROV)
15:20
SKYUP
PQ 402 Կիև (KBP)
16:10
IKAR
EO 1958 Դոնի Ռոստով (ROV)
16:10
SIBERIA
S7 3205 Մոսկվա (DME)
16:20
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
16:35
IKAR
EO 381 Վորոնեժ (VOZ)
16:45
SIBERIA
S7 3206 Մոսկվա (DME)
17:15
AEROFLOT
SU 1868 Մոսկվա (SVO)
17:40
IKAR
EO 382 Վորոնեժ (VOZ)
17:45
AEROFLOT
SU 1869 Մոսկվա (SVO)
19:10
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
00:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
00:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
00:25
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
FLYDUBAI
FZ 715 Դուբայ (DXB)
01:00
BRUSSELS
SN 2899 Բրյուսել (BRU)
01:10
FLYDUBAI
FZ 716 Դուբայ (DXB)
01:55
BRUSSELS
SN 2900 Բրյուսել (BRU)
02:10
IKAR
EO 321 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
02:15
IKAR
EO 322 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
03:10
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
03:20
LUFTHANSA AG
LH 1560 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
03:25
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA AG
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA AG
LH 1561 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
04:10
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA AG
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
04:50
AEROFLOT
SU 2990 Սոչի (AER)
05:00
AEROFLOT
SU 1866 Մոսկվա (SVO)
05:10
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
05:35
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
05:35
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
05:35
AEROFLOT
SU 2991 Սոչի (AER)
05:55
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
AEROFLOT
SU 1867 Մոսկվա (SVO)
06:40
IKAR
EO 327 Վոլգոգրադ (VOG)
06:50
IKAR
EO 328 Վոլգոգրադ (VOG)
07:40
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
I FLY AIRLIN
F7 6421 Մոսկվա (VKO)
09:15
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:15
I FLY AIRLIN
F7 6422 Մոսկվա (VKO)
10:45
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:05
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:10
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
11:55
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:10
IKAR
EO 277 Մոսկվա (SVO)
12:15
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
IKAR
EO 278 Մոսկվա (SVO)
13:45
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
14:10
AEROFLOT
SU 1868 Մոսկվա (SVO)
14:20
AEROFLOT
SU 1869 Մոսկվա (SVO)
15:50
ARMENIA
NGT 723 Թբիլիսի (TBS)
16:10
SIBERIA
S7 3205 Մոսկվա (DME)
16:20
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
16:35
ARMENIA
NGT 727 Թեհրան (IKA)
16:35
IKAR
EO 621 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
17:30
SIBERIA
S7 6514 Սամարա (KUF)
18:00
IKAR
EO 622 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
18:30
ARMENIA
NGT 728 Թեհրան (IKA)
20:30
WIZZ AIR
W6 2891 Վիեննա (VIE)
20:40
QATAR
QR 287 Դոհա (DOH)
21:20
WIZZ AIR
W6 2892 Վիեննա (VIE)
21:20
UTAIR AC
UT 9879 Մոսկվա (VKO)
21:25
QATAR
QR 288 Դոհա (DOH)
22:20
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
UTAIR AC
UT 9880 Մոսկվա (VKO)
23:00
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
SIBERIA
S7 6513 Սամարա (KUF)
00:50
URAL
U6 8249 Եկատերինբուրգ (SVX)
02:00
SIBERIA
S7 6516 Սարատով (RTW)
02:00
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
02:45
URAL
U6 8250 Եկատերինբուրգ (SVX)
03:00
AEROFLOT
SU 1966 Մոսկվա (SVO)
03:20
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
03:35
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA AG
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA AG
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
AEROFLOT
SU 1967 Մոսկվա (SVO)
04:55
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
FLY EGYPT
FT 2601 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:15
AIR CAIRO
SM 993 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:10
FLY EGYPT
FT 2602 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:15
MYWAY AL
MJ 307 Թբիլիսի (TBS)
08:20
ARMENIA
NGT 932 Մոսկվա (SVO)
08:20
SIBERIA
S7 6515 Սարատով (RTW)
08:45
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
AIR CAIRO
SM 994 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
09:10
MYWAY AL
MJ 308 Թբիլիսի (TBS)
09:10
NORD WIND
N4 1977 Եկատերինբուրգ (SVX)
10:00
SIBERIA
S7 6506 Բելգորոդ (EGO)
10:05
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:15
ARMENIA AIRW
6A 111 Թավրիզ (TBZ)
10:20
AZIMUTH AL
A4 225 Դոնի Ռոստով (ROV)
10:40
AZIMUTH AL
A4 226 Դոնի Ռոստով (ROV)
11:30
NORD WIND
N4 1978 Եկատերինբուրգ (SVX)
11:35
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
11:50
URAL
U6 8813 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
12:05
MIDDLE EAST
ME 275 Բեյրութ (BEY)
12:15
AEROFLOT
SU 2989 Դոնի Ռոստով (ROV)
12:35
ARMENIA AIRW
6A 112 Թավրիզ (TBZ)
12:40
URAL
U6 8814 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
13:05
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
MIDDLE EAST
ME 276 Բեյրութ (BEY)
13:15
SIBERIA
S7 5591 Նովոսիբիրսկ (OVB)
13:25

Ծառայության տեսակ

Ծառայություններ

Լիարժեք սպասարկում VIP սրահում Ծառայությունը ներառում է հաշվառում VIP սրահում (*բացառությամբ որոշ ավիաընկերությունների), ներառյալ առանձին անձնագրային ստուգման և ավիացիոն անվտանգության կետերի ուղեկցում և անցում: Ուղևորների / ինքնաթիռի անձնակազմի տեղափոխում VIP սրահից դեպի ինքնաթիռ միկրոավտոբուսով և հակառակ ուղությամբ: 55000 դր /անձը **
* VIP ծառայության վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկությունների համար խնդրում ենք զանգահարել +374 10 49 30 00 ներք. 7292, 7246 կամ +374 77 22 91 14 հեռախոսահամարներով:
** 6 տարեկանից ցածր երեխաների սպասարկումն անվճար է

Ուղևորի տվյալները

Պատվերի տվյալները

Ավիաընկերություն
Չվերթի համար
Ամսաթիվ
Ժամ
Ծառայության տեսակը
Ուղևորների քանակը 1
55000 դր

Ավարտել պատվերը

Ուղևորի տվյալները

Ընդհանուր դրույթներ և պայմաններ

Կարդացել և ընդունում եմ ընդհանուր դրույթներն ու պայմանները

Պատվերի տվյալները

Ավիաընկերություն
Չվերթի համար
Ամսաթիվ
Ժամ
Ծառայության տեսակը
Ուղևորների քանակը 1
30 000 դր